Aktuality

Oznámení o změně obchodní firmy a sídla

 

CASALE PROJECT a.s. je inženýrská společnost s mnohaletými zkušenostmi poskytující  komplexní služby v oblasti projektování,  zajištění dodávek, řízení výstavby a uvádění do provozu investičních celků v oblasti dusíkatých hnojiv.

Vlastníkem firmy CASALE PROJECT a.s. je Casale Holding SA .

Změna názvu firmy

Economia_rozhovor s GŘ

12. ročník ekonomického žebříčku ŠTIKY ČESKÉHO BYZNYSU

Nejlepším exportérem dle Top Ratingu Bisnode

New Nitric Acid Plant CHPN with YARA

On 21st of January 2015 CHEMOPROJECT NITROGEN (CHPN) signed a contract with Yara AB, Sweden for a new 685 MTD nitric acid plant to be erected in Köping (Sweden).

New Gran. Urea Unit in the Vologda Region

CASALE HOLDING SA nový majoritní vlastník

Vážení, dovolujeme si Vás informovat o složení vedení a statutárního orgánu společnosti  CHEMOPROJECT NITROGEN a.s., po vstupu švýcarského investora CASALE HOLDING SA jako majoritního akcionáře  CHEMOPROJECT NITROGEN a.s..

CHEMOPROJECT NITROGEN a.s. bude vedena  v monistické organizační struktuře se statutárním ředitelem panem Giusepe Guarinem, výkonným ředitelem panem Tomášem Plachým, zástupcem výkonného ředitele panem Paolo Silvou a ředitelem realizace panem Daliborem Adamcem.

CASALE HOLDING SA a CHEMOPROJECT NITROGEN a.s. tvoří 3 člennou správní radu, kde je předseda pan Giusepe Guarino a 2 členové pan Tomáš Plachý a pan Federico Zardi.

Ing. Tomáš Plachý, CSc.
Výkonný ředitel

 

Nová smlouva v Rusku

Čpavek Kingisepp: dohoda o přímém jednání o dodávce na klíč, inženýrské práce zahájeny

Čpavek a močovina Nevinnomyssk: inženýrské práce zahájeny